previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Послуги

Будівельна компанія ЄВРОКОМФОРТ, надає широкий спектр послуг в галузі будівництва. Акцентуючи увагу на нові європейські технології, матеріали та засоби ми результативно виконаємо технічні роботи для вирішення питань із енергозбереження.

Маючи доступ до всіх найкращих українських і європейських профільних систем ми оберемо для вашої оселі: віконні системи з енергозберігаючим склом, безпечні двері, якісну опалювальну систему. Наш  багаторічний професівйний досвід в інших країнах з використання нових технологій та європейських  будівельних матеріалів дає нам можливість швидко і якісно виконати монтажні  роботи будь-які складності.

Ми надамо відповідні будівельні послуги, щоб позбутися грибкової плісняви на стінах і відкосах, зменшимо конденсат на віконному склі, усунемо всі допущені помилки виконані при монтажі на попередньо встановлених вікнах іншими компаніями. При потребі здійснемо заміну склопакетів, фурнітури чи інших складових металопластикових консрукцій.

Заради тепла, комфорту, зручності та естетичного вигляду у вашій оселі ,як зовнішнгього так і внутрішнього, готові виконати всі потрібні будівельні/монтажні роботи, будь-які складності!!!!

За детельнаю інформацією звертайтеся за телефоном +38067 700 23 00 , обо ж напишіть свій номер телефону в відповідну форму нижче  і натисніть кнопку “Подзвоніть мені” і ми вам швидко зателефонуємо на вказаний номер телефону.